Inter action har många snygga fälgar i sitt utbud och Kargin Gloss Black 16" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/118.
Inpressningsdjupet för Inter action Kargin Gloss Black är 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 71.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1520 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 520 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Inter action |
|---|---|
| Modell | Kargin Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 118 |
| Bultcirkel | 5/118 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 71.1 mm |
Kargin Gloss Black från Inter action är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 16"-fälg från Inter action har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Kargin Gloss Black Polished.
Denna 16"-fälg från Inter action har en bultcirkel som är 5/114 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Kargin Gloss Black.
Kargin Gloss Black från Inter action. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.