IT Wheels TIARA Gloss Black är en fälg på 18" från IT Wheels. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Fälgens cirkeldiameter är 100 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/100 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om IT Wheels TIARA Gloss Black 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 681 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | TIARA Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Tiara Black Polished 18" från IT Wheels med 8" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.
Tiara 4 Gloss Black från IT Wheels är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 4/100.
IT Wheels Tiara 4 Gloss Black, 17"-fälg, 7" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 44 mm.
Tiara 4 Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.