IT Wheels Gina Dull Anthracite är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från IT Wheels. IT Wheels Gina Dull Anthracite har en fälgbredd som är 7.5". IT Wheels Gina Dull Anthracite fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
Denna variant av Gina Dull Anthracite kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 50 mm. Denna variant av Gina Dull Anthracite har ett navhål/centrumhål som är 63.4 mm stort. Du hittar mer information om IT Wheels Gina Dull Anthracite genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 623 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Dull Anthracite |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. IT Wheels Gina Dull Anthracite är 18" och har en bultcirkel på 5/108.
Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Denna 19"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Gina Dull Anthracite.
IT Wheels Gina Dull Anthracite, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 42 mm.