IT Wheels Gina Dull Anthracite är en fälg på 19" från IT Wheels. Bredden på denna fälg är 7.5". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 48 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 63.4 mm. Du hittar mer information om IT Wheels Gina Dull Anthracite genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 658 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Dull Anthracite |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Gina Dull Anthracite 17" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. IT Wheels Gina Dull Anthracite är 18" och har en bultcirkel på 5/108.
IT Wheels Gina Dull Anthracite, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 42 mm.