Denna 17"-fälg från IT Wheels har modellnamnet Kira Black Lip Polished. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. IT Wheels Kira Black Lip Polished har en fälgbredd på 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 48 mm. Denna fälg har ett navhål som är 63.4 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Som du ser så är det möjligt att köpa fälgar som inte kostar skjortan. Du kan enkelt och smidigt köpa IT Wheels Kira Black Lip Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 398 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Kira Black Lip Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Kira Black Lip Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. IT Wheels Kira Black Lip Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
Kira Black Lip Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
16"-fälg från IT Wheels av modellen Kira Black Lip Polished. Bultcirkeln är 4/108, bredden 16" och ET-måttet 25 mm.