En snygg fälg på 19" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Gina Gloss Black. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. IT Wheels Gina Gloss Black har en fälgbredd på 7.5". IT Wheels Gina Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/108.
Fälgens ET-mått är 41 mm. Navhålet på IT Wheels Gina Gloss Black är 65.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för IT Wheels Gina Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1658 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 658 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 41.
18"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 42.
Denna 18"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Gina Gloss Black.