Japan racing JR11 Matt Bronze är en fälg på 19" från Japan racing. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". Japan racing JR11 Matt Bronze har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. Du hittar mer information om Japan racing JR11 Matt Bronze genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 299 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR11 Matt Bronze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66 mm |
19"-fälg av modellen JR11 Matt Bronze från Japan racing. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Denna 19"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter JR11 Matt Bronze.
19"-fälg av modellen JR11 Matt Black från Japan racing. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Fälg från Japan racing på 19" med modellnamnet JR11 Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9.5" och ET-måttet är 35 mm.