Om du letar efter bra 19"-fälgar kan Japan racing JR28 Silver Machined Face vara värt att ta en titt på. Bredden på denna fälg är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3665 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 665 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR28 Silver Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
19"-fälg från Japan racing av modellen JR28 Silver Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 35 mm.
JR28 Silver Machined Face från Japan racing. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Denna 18"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter JR28 Silver Machined Face.
JR28 Silver Machined Face från Japan racing. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.