Denna 18"-fälg från Japan racing har modellnamnet JR32 White. Fälgbredden för denna variant av Japan racing JR32 White är 9.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 18 mm. Denna variant av JR32 White har ett navhål/centrumhål som är 72.6 mm stort. JR32 White 18" är en snygg fälg för 3284 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 284 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR32 White |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
18"-fälg från Japan racing av modellen JR32 White. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 18 mm.
Japan racing JR32 Matt Black, 18"-fälg, 9.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 18 mm.
18"-fälg från Japan racing av modellen JR32 Hyper Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 18 mm.
JR32 White 18" från Japan racing med 10.5" bredd och ET på 22 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.