XLR Matt Graphite 18" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". MAK XLR Matt Graphite fästs med 4 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 100 mm (bultcirkel 4/100).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 36 mm. Navhålet på MAK XLR Matt Graphite är 56 mm stort. BytHjul säljer idag MAK XLR Matt Graphite för 3229 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 229 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | XLR Matt Graphite |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 56 mm |
MAK XLR Gold, 18"-fälg, 7.5" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 36 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK XLR Matt Graphite är 18" och har en bultcirkel på 4/100.
MAK XLR Matt Graphite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 7" bredd och ET 40.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 27 mm. MAK Xlr Matt Graphite är 17" och har en bultcirkel på 4/100.