MAK Davinci Matt Titanium är en fälg på 16" från MAK. Bredden på denna fälg är 6". Med en cirkeldiameter på 100 mm och hål för 4 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 4/100.
Glöm inte kolla att ET 50 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 56 mm. Du hittar mer information om MAK Davinci Matt Titanium genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 007 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Matt Titanium |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 56 mm |
Davinci Matt Titanium från MAK är en fälg på 16" med en bredd på 6" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 4/100.
MAK Davinci Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 6" bredd och ET 50.
Denna 16"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Davinci Black Machined Face.
16"-fälg från MAK av modellen Davinci Shiny Black. Bultcirkeln är 4/100, bredden 16" och ET-måttet 45 mm.