Detta är en MAK-fälg av modellen Apollo Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Bultcirkeln för denna fälg är 4/108.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 20 mm. Denna fälg har ett navhål som är 65 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer MAK Apollo Black Machined Face 17" i sin webbshop för 2748 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 748 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Apollo Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 65 mm |
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter Apollo Shiny Black.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. MAK Apollo Black Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 4/108.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. MAK Apollo Black Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 4/108.
Apollo Shiny Black från MAK. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.