Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MAK Apollo Black Machined Face vara värt att ta en titt på. MAK Apollo Black Machined Face har en fälgbredd som är 7.5". MAK Apollo Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
Denna variant av Apollo Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna variant av Apollo Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 65 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2782 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 782 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Apollo Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65 mm |
Fälg från MAK på 16" med modellnamnet Apollo Black Machined Face. Bultcirkeln är 4/108, bredden 6.5" och ET-måttet är 32 mm.
Apollo Black Machined Face från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 20 mm. Bultcirkeln är 4/108.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. MAK Apollo Black Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 4/108.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. MAK Apollo Black Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 4/108.