Med ett pris på 2089 kronor är MAK Magma Black Machined Face ett bra alternativ bland 15"-fälgarna. Fälgens bredd är 6". Bultcirkeln på denna fälg är 4/108.
Denna variant av Magma Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 25 mm. Centrumhålet är 65 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2089 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 089 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Magma Black Machined Face |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 65 mm |
Magma Black Machined Face från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 25 mm. Bultcirkeln är 4/108.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. MAK Magma Black Machined Face är 15" och har en bultcirkel på 4/108.
Magma Black Machined Face från MAK är en fälg på 15" med en bredd på 6" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 4/108.
MAK Magma Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 98 och som fästs med 4 bultar. 6" bredd och ET 30.