MAK NTT Bronze är en fälg på 18" från MAK. Denna fälg är 7.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 4/98.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för NTT Bronze är 33 mm. MAK NTT Bronze har ett centrumhål (navhål) på 58.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3089 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 089 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | NTT Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 98 |
| Bultcirkel | 4/98 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 58.1 mm |
NTT Antracit från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 33 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 4/98.
MAK NTT Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 98 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 33.
NTT Bronze från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/98.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 4/98 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter NTT Bronze.