Denna 17"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2700 kronorsklassen. Fälgen heter Kassel Shiny Black och den tillverkas av MAK. Fälgbredden för denna variant av MAK Kassel Shiny Black är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 100 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 46 mm. Navhålet på MAK Kassel Shiny Black är 57 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Kassel Shiny Black 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 622 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Kassel Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Kassel Black Machined Face.
17"-fälg från MAK av modellen Kassel Shiny Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 46 mm.
Kassel Shiny Black från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
Kassel Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/100.