Denna 18"-fälg från MAK har modellnamnet Stilo Shiny Black. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Denna variant av Stilo Shiny Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 48 mm. Navhålet på MAK Stilo Shiny Black är 72 mm stort. MAK Stilo Shiny Black kan du köpa från BytHjul för endast 3084 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 084 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 72 mm |
19"-fälg av modellen Stilo Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 48 mm.
Stilo-D Shiny Black från MAK. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
MAK Stilo Shiny Black, 18"-fälg, 8" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.
MAK Stilo Shiny Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 42 mm.