MAK Zenith. Titanium är en fälg på 17" från MAK. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Zenith. Titanium har en bredd på 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
Inpressningsdjupet för MAK Zenith. Titanium är 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72 mm. BytHjul säljer idag MAK Zenith. Titanium för 2488 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 488 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Zenith. Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
Zenith. Shiny Black 17" från MAK med 8" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Zenith. Titanium.
MAK Zenith. Titanium är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 34.