Denna 18"-fälg från MAK har modellnamnet Kassel Shiny Black. Fälgbredden för denna variant av MAK Kassel Shiny Black är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72 mm stort. Du hittar mer information om MAK Kassel Shiny Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 998 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Kassel Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72 mm |
MAK Kassel Shiny Black, 18"-fälg, 8" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 50 mm.
Kassel Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Kassel Black Machined Face Bronze är 18" och har en bultcirkel på 5/108.
20"-fälg av modellen Kassel Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.