Denna 19"-fälg från MAK har modellnamnet Kassel Black Polished. Fälgbredden för denna variant av MAK Kassel Black Polished är 8.5". MAK Kassel Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
Denna variant av Kassel Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 56 mm. Detta är en fälg med 63.4 mm stort navhål. Kassel Black Polished 19" är en snygg fälg för 3541 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 541 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Kassel Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 56 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Kassel Dark från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 56 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
19"-fälg från MAK av modellen Kassel Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 19" och ET-måttet 51 mm.
Malm? dark från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 56 mm. Bultcirkeln är 5/108.
19"-fälg från Brock av modellen RC34 Black Full Polish. Bultcirkeln är 5/108, bredden 19" och ET-måttet 56 mm.