Denna 17"-fälg från MAK har modellnamnet Epica Shiny Black. Fälgens bredd är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/110.
Inpressningsdjupet för MAK Epica Shiny Black är 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 65 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2563 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 563 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 65 mm |
Epica Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/110.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Epica Titanium.
Epica Shiny Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 33 mm. Bultcirkeln är 5/110.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Epica Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/110, bredden 8" och ET-måttet är 33 mm.