MAK Wolf Silver är en fälg på 18" från MAK. Bredden på denna fälg är 7". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. MAK Wolf Silver har ett centrumhål (navhål) på 57 mm. En uppsättning MAK Wolf Silver kan bli din för endast 3039 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 039 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7" och ET-måttet är 45 mm.
Wolf Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. MAK Wolf Silver är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter Wolf Black Machined Face.