MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Chelsea Black Machined Face 17" är inget undantag. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Chelsea Black Machined Face har en bredd på 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Chelsea Black Machined Face är 51 mm. Detta är en fälg med 66 mm stort navhål. Du hittar mer information om MAK Chelsea Black Machined Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 807 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Chelsea Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 66 mm |
Chelsea Shiny Black från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Chelsea Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 42 mm.
18"-fälg från MAK av modellen Chelsea Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.
MAK Chelsea Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 46.