En snygg fälg på 18" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Chelsea Black Machined Face. Bredden på denna fälg är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 49 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Detta är en fälg med 66 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Chelsea Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3400 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 400 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Chelsea Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 66 mm |
MAK Chelsea Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 49.
18"-fälg från MAK av modellen Chelsea Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.
Chelsea Black Machined Face 17" från MAK med 7.5" bredd och ET på 51 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MAK Chelsea Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 46.