MAK Stilo Black Machined Face är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 25 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. Stilo Black Machined Face 21" är en snygg fälg för 5992 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 992 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66 mm |
Stilo Black Machined Face 21" från MAK med 9" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 21"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face.
21"-fälg från MAK av modellen Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 42 mm.
Fälg från MAK på 21" med modellnamnet Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/110, bredden 9" och ET-måttet är 29 mm.