Med ett pris på 4322 kronor är MAK Stilo Black Machined Face ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. Fälgens bredd är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 42 mm. Denna fälg har ett navhål som är 57 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4322 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 322 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 57 mm |
Stilo Black Machined Face 21" från MAK med 9" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. MAK Stilo Shiny Black är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 21"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face.
Stilo Shiny Black 21" från MAK med 9" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.