MAK Epica Titanium är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Denna fälg är 7.5" bred. För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MAK Epica Titanium är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 46 mm. Detta är en fälg med 57 mm stort navhål. En uppsättning MAK Epica Titanium kan bli din för endast 2638 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 638 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Epica Titanium, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 46 mm.
Epica Titanium från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Epica Titanium 18" från MAK med 7.5" bredd och ET på 46 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Epica Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 46 mm.