MAK Asphalt Blk/Pol är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Denna fälg är 9" bred. MAK Asphalt Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 42 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Asphalt Blk/Pol 21" är en snygg fälg för 6164 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 164 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Asphalt Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Asphalt Blk/Pol från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Asphalt Dark från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 9" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/112.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/120, bredden 21" och ET-måttet 42 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Asphalt Shiny Black.