MAK Asphalt Black Machined Face är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Centrumhålet är 76 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Asphalt Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4115 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 115 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Asphalt Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 76 mm |
19"-fälg av modellen Asphalt Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Asphalt Black Machined Face.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Asphalt Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 40 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Asphalt Shiny Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.