Med ett pris på 7397 kronor är MAK Speciale-D Black Machined Face ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MAK Speciale-D Black Machined Face har en fälgbredd på 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna variant av Speciale-D Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 12 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MAK Speciale-D Black Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Speciale-D Black Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 397 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale-D Black Machined Face |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 12 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MAK Speciale Black Polished, 22"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 12 mm.
22"-fälg av modellen Speciale dark från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 12 mm.
Denna 22"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 12 mm. Modellen heter Speciale Dark.
Denna 20"-fälg från American elite wheels har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett inpressningsdjup på 12 mm. Modellen heter Guardian Shiny Black Machined Face .