MAK Speciale Black Machined Face är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 56 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på MAK Speciale Black Machined Face är 66.6 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Speciale Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 7099 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 099 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black Machined Face |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 56 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MAK Speciale-D Black Machined Face, 23"-fälg, 11.5" bredd, 5/128 bultcirkel och ET på 56 mm.
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 56 mm. MAK Speciale-D Shiny Black är 22" och har en bultcirkel på 5/128.
Denna 23"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/128 och ett inpressningsdjup på 56 mm. Modellen heter Speciale Shiny Black.
22"-fälg från MAK av modellen Speciale-D Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 12 mm.