MAK Speciale Black polished är en fälg på 19" från MAK. Denna fälg är 8" bred. MAK Speciale Black polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Centrumhålet är 57.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Speciale Black polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3453 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 453 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Speciale Shiny Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
MAK Speciale Black polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 42.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Speciale Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg från MAK av modellen Speciale Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.