Detta är en MAK-fälg av modellen Speciale dark. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Speciale dark är 30 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Du hittar mer information om MAK Speciale dark genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 894 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Speciale dark från MAK är en fälg på 23" med en bredd på 10" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Speciale dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Speciale Black Machined Face är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/150 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Speciale dark.