Med ett pris på 4209 kronor är MAK Davinci Black Machined Face ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 76 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4209 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 209 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 76 mm |
19"-fälg från MAK av modellen Davinci Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 30 mm.
Davinci Black Machined Face från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Davinci Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
19"-fälg av modellen Davinci Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.