Med ett pris på 3802 kronor är MAK Asphalt Shiny Black ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". MAK Asphalt Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Glöm inte kolla att ET 38 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Detta är en fälg med 57 mm stort navhål. BytHjul säljer MAK Asphalt Shiny Black 19" i sin webbshop för 3802 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 802 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Asphalt Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 57 mm |
Asphalt Shiny Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Asphalt Shiny Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 20 mm. Bultcirkeln är 5/112.
19"-fälg från MAK av modellen Asphalt Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 46 mm.
19"-fälg från MAK av modellen Asphalt Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.