Overland. Shiny Black Machined Lip 16" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Fälgens bredd är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 76 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Overland. Shiny Black Machined Lip 16".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 614 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Overland. Shiny Black Machined Lip |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 76 mm |
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Overland. Shiny Black Machined Lip. Bultcirkeln är 6/120, bredden 7" och ET-måttet är 50 mm.
Overland. Shiny Black Machined Lip från MAK. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 51 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 6/120.
17"-fälg av modellen Overland. Shiny Black Machined Lip från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/130 och ett ET-mått på 51 mm.
17"-fälg av modellen Overland. Matt Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/120 och ett ET-mått på 50 mm.