Med ett pris på 4351 kronor är MAK Stark Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgbredden för denna variant av MAK Stark Black är 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 37 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. BytHjul säljer idag MAK Stark Black för 4351 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 351 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Stark Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Stark Black från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 37 mm. MAK Stark Black Machined Face är 23" och har en bultcirkel på 5/108.
MAK Stark Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 34.