Med ett pris på 5874 kronor är MAK Stark Black ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. MAK Stark Black har en fälgbredd som är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna variant av Stark Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 37 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5874 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 874 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Stark Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Stark Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 37.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 37 mm. MAK Stark Black Machined Face är 23" och har en bultcirkel på 5/108.
Fälg från MAK på 21" med modellnamnet Stark Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 42 mm.