Detta är en MAK-fälg av modellen DaVinci Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Fälgens bredd är 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för DaVinci Black Polished är 39 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. MAK DaVinci Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK DaVinci Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 099 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | DaVinci Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
DaVinci Black Polished från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Kassel Black Polished från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 39 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 39 mm. Modellen heter Mark Black Polished.
MAK Epica Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 39.