MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Electra Black Machined Face 20" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. MAK Electra Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 57 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Electra Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5299 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 299 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Electra Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 57 mm |
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Electra Black Machined Face.
Electra Shiny Black från MAK är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg från MAK av modellen Electra Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 42 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. MAK Electra Shiny Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.