En snygg fälg på 19" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Monaco Shiny Black. MAK Monaco Shiny Black har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 46 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Monaco Shiny Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4127 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 127 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Monaco Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
Monaco Gun Metal Machined Face 19" från MAK med 8.5" bredd och ET på 46 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 19"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black.
19"-fälg från Monaco av modellen GP2 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
Fälg från Monaco på 19" med modellnamnet Rr8M Anthracite Polish. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.