MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Wolf Shiny Black 19" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 7.5". MAK Wolf Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 50 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57 mm. Wolf Shiny Black 19" är en snygg fälg för 2774 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 774 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Wolf Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 50.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7.5" och ET-måttet är 50 mm.
Wolf Shiny Black 19" från MAK med 8" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Wolf Shiny Black från MAK är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.