MAK Union Black Machined Face är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna variant av Union Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet är 57 mm stort. En uppsättning MAK Union Black Machined Face kan bli din för endast 3371 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 371 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Union Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
18"-fälg av modellen Union Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 49 mm.
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Union Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 49 mm.
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Union Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Union Gun Metal Machined Face.