MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Stilo Black Machined Face 20" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". MAK Stilo Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. MAK Stilo Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 57 mm. BytHjul säljer idag MAK Stilo Black Machined Face för 3632 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 57 mm |
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face.
20"-fälg av modellen Stilo-D Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.
Stilo Black Machined Face Bronze från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
20"-fälg från MAK av modellen Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 27 mm.