Denna 20"-fälg från MAK har modellnamnet Speciale Black Machined Face. Denna fälg är 8.5" bred. Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna variant av Speciale Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 38 mm. Denna variant av Speciale Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 57 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Speciale Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3632 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Speciale Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 38.
Speciale Shiny Black från MAK är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
21"-fälg av modellen Speciale-D Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 38 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Speciale Black Machined Face.