Munchen Gunmetal Machined Face 19" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Fälgbredden för denna variant av MAK Munchen Gunmetal Machined Face är 9.5". MAK Munchen Gunmetal Machined Face har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgens ET-mått är 28 mm. Centrumhålet är 76 mm stort. MAK Munchen Gunmetal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Munchen Gunmetal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 999 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Munchen Gunmetal Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 76 mm |
MAK Munchen Gunmetal Machined Face, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
MAK Munchen Gunmetal Machined Face, 20"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Munchen Gunmetal Machined Face. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 42 mm.
Munchen Gunmetal Machined Face från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 34 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.