MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Speciale Black Polished 19" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av MAK Speciale Black Polished är 8.5". MAK Speciale Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för MAK Speciale Black Polished är 27 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Speciale Black Polished 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 916 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 27 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg från MAK av modellen Speciale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 27 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 27 mm. MAK Speciale dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Speciale dark. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9.5" och ET-måttet är 27 mm.
MAK Speciale Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 27.