MAK Chelsea Shiny Black är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. MAK Chelsea Shiny Black har en fälgbredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Chelsea Shiny Black är 42 mm. Centrumhålet är 66 mm stort. BytHjul säljer MAK Chelsea Shiny Black 18" i sin webbshop för 3202 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 202 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Chelsea Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66 mm |
18"-fälg från MAK av modellen Chelsea Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Chelsea Shiny Black.
MAK Chelsea Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 49.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Chelsea Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 42 mm.