MAK Stilo Shiny Black är en fälg på 20" från MAK. Fälgens bredd är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Stilo Shiny Black är 27 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 76 mm stort. En uppsättning MAK Stilo Shiny Black kan bli din för endast 4489 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 489 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Shiny Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 27 mm |
| Navhål | 76 mm |
20"-fälg från MAK av modellen Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 27 mm.
19"-fälg från MAK av modellen Stilo Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 27 mm.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Stilo-D Shiny Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9.5" och ET-måttet är 27 mm.
Stilo Shiny Black från MAK. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 27 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.