MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Konig Black 19" är inget undantag. MAK Konig Black har en fälgbredd som är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 25 mm. Denna variant av Konig Black har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Konig Black 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 408 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Konig Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Konig Dark 19" från MAK med 8.5" bredd och ET på 25 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Konig Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 9.5" och ET 20 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Konig Dark, 19"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 39 mm. Modellen heter Konig Dark.